KONTAKTA OSS

Offert och kontakt

Kontakta oss för en kostnadsfri offert

Du är även varmt välkommen att ringa oss direkt på:

042 – 123 900

R

ROBIN STRÖM

Engagerad och positiv. Driven och lösningsfokuserad. Med ett mindset som alltid är inställt på att ”allt är möjligt” är hans bidrag att leverera en kundupplevelse i världsklass tillsammans med sina grymma kollegor.  Robin@sonensvvs.se

DENNIS JENSEN

Sympatisk och empatisk. Trygg och erfaren. Samtidigt som han sprider sitt danska gemyt bidrar han till att leverera på topp. Dennis@sonensvvs.se

NIKLAS HANSSON

Ambitiös och driftig. Nyfiken och läraktig. Efter att ha valt en ny karriär har han nu hittat passionen igen. Han bidrar med att alltid ta i där det behövs. Niklas@sonensvvs.se

ROGER STRÖM

Envis och noggrann. Planerande och steget före. Med 25 års erfarenhet inom branschen bidrar han med sin stora kunskap och lämnar inget åt slumpen. Roger@sonensvvs.se

INGE ERIKSSON

Ödmjuk och envis. Pedantisk och kunnig. Han ger sig inte förrän jobbet är klart. Han bidrar med sin långa erfarenhet och sin starka känsla för detaljer. Inge@sonensvvs.se

KONTAKTUPPGIFTER

Adress: Billeplatsen 1 I  252 23 HELSINGBORG
Telefon: 042- 123 900  I  Mailadress: Kontakt@sonensvvs.se

SONEN'S VVS